Studia doktoranckie
Ranking uczelni - TOP 10 Studia doktoranckie - RSS Studia doktoranckie - Twitter Studia doktoranckie - Facebook
Strona główna>Aktualności - konferencje

Aktualności - konferencje

dsc_8226.jpg

Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce: dokonania, stan obecny, perspektywy – konferencja

W dniach 27-28 czerwca 2013 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce: dokonania, stan obecny, perspektywy”, w której wzięli udział przedstawiciele blisko 20 Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Polsce.

kategoria: konferencje|4 lipca 2013 r.|konferencja PWSZ
logo_psw_640-kopia.jpg

Konferencja Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce: dokonania, stan obecny, perspektywy

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej jest organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe w Polsce: dokonania, stan obecny, perspektywy”.

kategoria: konferencje|14 czerwca 2013 r.|konferencja PWSZ

Briefing prasowy - Uniwersyteckie Miasteczko Naukowe

Serdecznie zapraszam na briefing prasowy organizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ – dotyczący Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego, który odbędzie się w środę - 30 sierpnia br. o godz. 11:00  w Rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, I piętro, sala 24). Na briefingu poza koordynatorami modułów obecny będzie również robot chirurgiczny Robin Heart, który we wrześniu pojawi się nie tylko na zajęciach z Biorobotyki, ale również na salach operacyjnych gdzie będzie wykorzystywany przy operacjach serca.

kategoria: konferencje|28 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

„Wpływ edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego na rozwój społeczeństwa informacyjnego”

„Wpływ edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego na rozwój społeczeństwa informacyjnego” to międzynarodowa konferencja naukowa z udziałem zaproszonych gości z Niemiec, Austrii, Czech, Litwy, Ukrainy, Bułgarii i Hiszpanii, organizowaną wspólnie z Instytutem Biznesu i Technologii Perspektywicznych Uniwersytetu Narodowego "Politechnika Lwowska", organizacją pozarządową "Instytut Transformacji Terytoriów" oraz Berdianskim Państwowym Uniwersytetem Pedagogicznym.

kategoria: konferencje|27 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

Podpisanie porozumienia pomiędzy MNiSW i MON

Zapraszamy na briefing prasowy, podczas którego zostanie podpisane porozumienie w sprawie realizacji programu pilotażowego - Koncepcji edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej. Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia 2017 r. (piątek) o godzinie 12:30 w budynku MON (sala konferencyjna, ul. Klonowa 6 w Warszawie).

kategoria: konferencje|16 sierpnia 2017 r.|czytaj więcej

Konferencja prasowa w MNiSW

Zapraszamy do udziału w konferencji prasowej w MNiSW. Podczas konferencji wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin podpisze rozporządzenie o konsolidacji Uniwersytetu Zielonogórskiego i PWSZ w Sulechowie.

kategoria: konferencje|14 lipca 2017 r.|czytaj więcej

Konferencja "Retoryka wartości", 23-24 listopada 2017

Zapraszamy do udziału w XVI konferencji "Retoryka wartości" zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Retoryczne we współpracy z Instytutem Polonistyki Stosowanej UW i Katedrą Italianistyki UW, która odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2017 r. (czwartek-piątek) w Warszawie. Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i adresowana jest do badaczy wykorzystujących metody retoryczne w swoich dyscyplinach naukowych.

kategoria: konferencje|8 lipca 2017 r.|czytaj więcej

IV edycja konferencji MIKROBIOT 2017 "Microbiology in Health Care and Environmental Protection"

Mikrobiologia kliniczna i weterynaryjna, immunologia medyczna i eksperymentalna, genetyka i genomika drobnoustrojów, mikrobiologia przemysłowa i środowiskowa, bakteriologia to tematy obejmujące sesje doniesień ustnych i plakatowych prezentowanych na IV edycji konferencji MIKROBIOT 2017 „Microbiology in Health Care and Environmental Protection. Dołącz do międzynawowej konferencji odbywającej się w dniach 19-21 września 2017 w Łodzi.

kategoria: konferencje|7 lipca 2017 r.|czytaj więcej

Międzynarodowa konferencja naukowa o współpracy państw regionu międzymorza

Już 6 lipca br. na Uczelni Łazarskiego rozpocznie się dwudniowa konferencja naukowa pt. "The Intermarium in the 21st Century: Visions, Architectures, Feasibilities". Podczas spotkania eksperci dyskutować będą o zagadnieniach dotyczących problemów geopolitycznych, kwestii bezpieczeństwa oraz polityki, ekonomii i kultury krajów obszaru Adriatyk – Bałtyk – Morze Czarne. Organizatorem jest Katedra Badań nad Polityką Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego.

kategoria: konferencje|3 lipca 2017 r.|czytaj więcej
b1-33_2.jpg

Innowacyjność obszarów wiejskich na terenach zurbanizowanych

29 czerwca w godzinach od 9:00 do 18:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46) odbywać się będzie konferencja pt. "Innowacyjność obszarów wiejskich na terenach zurbanizowanych”. Organizatorami konferencji są: Europejskie Centrum Badawcze Drobnych Gospodarstw Rolnych przy Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Krakowie oraz Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego.

kategoria: konferencje|27 czerwca 2017 r.|czytaj więcej
Archiwum aktualności